Biuro podróży KASKADA

Biuro podróży Kaskada

Kontakt

tel.: 697 755 015
e-mail: biuro@kaskadatravel.pl
www: www.kaskadatravel.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek piątek 10-18
sobota 10-14

Oferta


Biuro Podróży Kaskada to gwarancja solidności i uczciwości przy doradztwie w zakresie właściwych i korzystnych dla klienta wyborów z dziedziny turystyki.

  • Główną specjalizacją naszego biura są samodzielnie organizowane wycieczki objazdowe dla szkół, zakładów pracy, parafii, stowarzyszeń… – wszystkie programy są „szyte na miarę”. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci wracali zadowoleni. Dbamy także o oszczędności w Waszych portfelach – programy przez nas przygotowywane nie zawierają ukrytych dopłat. Ceny obejmują noclegi, wyżywienie, opiekę pilota i przewodników oraz bilety wstępów.
  • W biurze podróży Kaskada w Sieradzu zarezerwują Państwo wczasy organizowane przez renomowanych touroperatorów – nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje – odwiedzają popularne miejscowości wypoczynkowe oraz zwiedzają bazę hotelową, aby przedstawiać Państwu wyłącznie sprawdzone i godne polecenia oferty. Egipt, Turcja, Maroko, Hiszpania, a może pełne kontrastów Indie? Doradzimy!
  • W naszym biurze oferujemy także wycieczki objazdowe krajowe i zagraniczne.
  • Pośredniczymy w rezerwacji biletów lotniczych Ryanair, Wizzair, Lot, Lufthansa i innych,
  • Sprzedajemy bilety autokarowe na całą Europę takich przewoźników jak Sindbad, Eurobus, Zawadzkie i innych
  • W naszej ofercie znajdą Państwo także ubezpieczenia turystyczne oraz karty zniżkowo – ubezpieczeniowe Euro26.
  • Kaskada oferuje także bilety na koncerty i imprezy sportowe udostępniane przez Ticketpro i Eventim – bilety są dostępne od ręki w siedzibie naszego biura, bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! W naszym biurze czekają na Was profesjonalni, życzliwi i zawsze uśmiechnięci doradcy!