poniedziałek-piątek 10-18
sobota 10-14

Biuro Podróży Kaskada to gwarancja solidności i uczciwości przy doradztwie w zakresie właściwych i korzystnych dla klienta wyborów z dziedziny turystyki.

Główną specjalizacją naszego biura są samodzielnie organizowane wycieczki objazdowe dla szkół, zakładów pracy, parafii, stowarzyszeń… – wszystkie programy są „szyte na miarę”. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci wracali zadowoleni. Dbamy także o oszczędności w Waszych portfelach – programy przez nas przygotowywane nie zawierają ukrytych dopłat. Ceny obejmują noclegi, wyżywienie, opiekę pilota i przewodników oraz bilety wstępów.
W biurze podróży Kaskada w Sieradzu zarezerwują Państwo wczasy organizowane przez renomowanych touroperatorów – nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje – odwiedzają popularne miejscowości wypoczynkowe oraz zwiedzają bazę hotelową, aby przedstawiać Państwu wyłącznie sprawdzone i godne polecenia oferty. Egipt, Turcja, Maroko, Hiszpania, a może pełne kontrastów Indie? Doradzimy!
W naszym biurze oferujemy także wycieczki objazdowe krajowe i zagraniczne.
Pośredniczymy w rezerwacji biletów lotniczych Ryanair, Wizzair, Lot, Lufthansa i innych.
Sprzedajemy bilety autokarowe na całą Europę takich przewoźników jak Sindbad, Eurobus, Zawadzkie i innych.
W naszej ofercie znajdą Państwo także ubezpieczenia turystyczne oraz karty zniżkowo – ubezpieczeniowe Euro26.
Kaskada oferuje także bilety na koncerty i imprezy sportowe udostępniane przez Ticketpro i Eventim – bilety są dostępne od ręki w siedzibie naszego biura, bez dodatkowych opłat.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! W naszym biurze czekają na Was profesjonalni, życzliwi i zawsze uśmiechnięci doradcy!